Оразалиев Қанат Ерғожаұлы

Жастар саясаты және әлеуметтік мәселелер жөніндегі Проректор

Оразалиев Қанат Ерғожаұлы 2017 жылдан бастап Бейжің технологиялық институтында «management science and engineering» мамандығы бойынша PhD бағдарламасында оқиды. 2014-2016 жылдар аралығында Қазақстан-Британ техникалық университетінде магистратураны (мұнай инженері) аяқтады және Италияның Пиза университетінде тағылымдамадан өтті. Еңбек өтілін 2013 жылы №28 М.Мәметова атындағы мектепте математика және геометрия пәндерінің мұғалімі ретінде бастады. 2014-2015 жж. «Қазақстан-Британ техникалық университеті» АҚ менеджері болып жұмыс істеді. 2015 жылдың қазан айынан бастап «Institute of Engineering and Information Technology of KBTU» аға маманы, одан кейін 2016-2017 оқу жылында «Қазақстан-Британ техникалық университеті» АҚ-да бұрғылау зертханасының меңгерушісі болып жұмыс істеді. 2015-2017 жылдар аралығында «Сәтбаев Университеті» АҚ-да тәлімгер болып жұмыс атқарды.

RU KK  EN