17.06.2021

Университет құрамы бағы да бір "Болашақ" түлегімен толықты!

Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университетінің қабылдау комиссиясының жауапты хатшысы болып Ернар Ұзақбай тағайындалды.

Ернар «Болашақ» бағдарламасы бойынша Губкин атындағы Ресей мемлекеттік мұнай-газ университетін тәмамдаған.
Инженер-мұнайшы мамандығын меңгерген Ернардың жоғары оқу орнында жұмыс тәжірибесі бар.

Бұған дейін ҚБТУ Энергетика және мұнай-газ индустриясы факультеті деканының орынбасары лауазымын атқарған. Ол аталмыш оқу орнында бакалавриат, магистратура және докторантура жұмысын үйлестірді; 600-ден астам студенттермен жұмыс істей алды; мотивациялық және тәлімгерлік жұмыстармен айналысты; позитивті ойлау және ішкі проблемаларды шешу, жаңа білім беру бағдарламаларын жасауға қатысты және қашықтықтан оқыту әдістерінің жаңашыл бағыттарын (flipped classrooms, blended learning және т. б.) меңгерген.
Сондай-ақ, Ернар мұнай-газ индустриясының қызметкерлерін корпоративтік оқыту мен сертификаттауға маманданған.

Ернарға жаңа қызметіне сәттілік тілейміз!

Back to the list

Не таңдау керектігін білмейсіз бе?

Қабылдау комиссиясының мамандары анықтауға көмектеседі

Leave a request.
We will call you back and advise!

RU KK  EN