29.10.2021

АТЫРАУГЕО - 2021

Университет базасында «Жастар және инновациялар - мұнай-газ өнеркәсібінің болашағы» тақырыбында дөңгелек үстел өтіп жатыр.

Форумға Атырау облысының әкімі Махамбет Досмұхамбетов қатысып, отандық геология саласының қазіргі ахуалы мен даму болашағы жайлы айтты.

Пленарлық отырыста Университеттің Басқарма Төрағасы-ректор Гүлзада Шакуликова: «Бұл басқосу - тәжірибе, жаңа идеялар мен жобалар алмасатын диалог алаңы. Форум алаңында геология саласы мен инновацияны дамытудың өзекті мәселелерін қарастырған ұйымдастырушылардың идеясы жастардың осы бағыттағы жобаларын іске асыруға ықпал етеді деп сенеміз» - деді.

«Қазақстандық мұнайшы-геологтар қоғамы» қоғамдық бірлестігінің төрағасы Балтабек Қуандықов іс-шараның мақсаты геология саласының өзекті мәселелерін, идеялар мен міндеттерді талқылайтын, ғылыми жетістіктермен бөлісетін кәсіби алаң құру екенін атап өтті.