Ұстаздар күні мерекесіне орай бүгін университет студенттері мерекелік бағдарлама ұсынды. Университеттің Басқарма Төрағасы-ректор Гулзада Шакуликованың құттықтау сөзімен басталған іс-шарада бірқатар ұстаздарға алғыс хат табысталды. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым минстрлігінің Білім және ғылым саласында сапаны қамтамасыз ету комитетінің шешімімен
Утенова Балбупе Есенжанқызына Информатика, есептеу техникасы және басқару мамандығы бойынша қауымдастырылған профессор (доцент) атағы берілді. Кәсіби біліктілігі жоғары, қажырлы еңбегі мен шығармашылық ізденісі тың жаңалықтарға толы ұстаздар қауымы қандай құрметке де лайық. Кәсіби мерекеде отбасы амандығын, қызметте жетістік пен табыс тілейміз! Мереке құтты болсын!