Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университетінде Huawei Technologies Kazakhstan компаниясы Huawei-дің Ақпараттық және желілік технологиялар академиясын ашты. Мамандандырылған Huawei ICT академиясы оқытудың жаңа технологияларымен жабдықталған.
Білім-ғылыми жобасы АКТ және телекоммуникация саласының жоғары білікті мамандарын даярлау үшін тұғырнама болады. Аудитория 20-дан астам тыңдаушыны қабылдай алады. Академияға нұсқаушы ретінде Huawei-дің сертификаты бар үш оқытушысы таңдап алынды.
Біздің университет студенттеріне алдағы уақытта IT-саласында өз мансаптарын дамыту үшін Huawei сертификаттауынан өту мүмкіндігі беріледі. Бірнеше студент Huawei-дің Қазақстандағы және шетелдегі қызметімен танысты.Олар компания ұсынатын құрылғылар, қызметкерлерді жалдау процесі, сондай-ақ әлемдік IT-Гиганттағы тағылымдама шарттары туралы таныстырылымды тыңдап, бейнематериалдарды тамашалады.