«Болашақ» бағдарламасының түлектері жаңа жоба ұсынады.

«West School IELTS» - ағылшын тілі деңгейін анықтауға арналған халықаралық емтиханға дайындау курсы.

Курсты университетіміздің Жалпы пәндер факультетінің деканы, «Болашақ» бағдарламасының түлегі Ернар Ұзақбаев жүргізеді.

IELTS емтиханын тапсыру әлемнің 135-тен астам мемлекетінде 6000-нан астам оқу орындары мен мемлекеттік және кәсіби мекемелерінде білім алу, жұмыс істеу мүмкіндігіне жол ашады. Сонымен қатар, Қазақстанда магистратура мен докторантураға түсу үшін де осы сынақты тапсырды деген құжат керек.

Ағылшын тілін терең меңгеріп, халықаралық емтиханды тапсырғысы келетін барлық студенттер аталған курсқа тегін қатыса алады.

Н.Балғымбаев атындағы коммуникацияларды дамыту Орталығында әр аптаның сейсенбі, бейсенбі күндері сағат 18.00-де - «West School IELTS»!