Өзіңнің осы уақытқа дейін жинаған тәжірибеңе ғана сеніп қалмай, уақыт талабымен алға ұмтылып, өзгелерден бір қадам алда жүру қажет. Бұл -қазіргі күннің талабы.
Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университетінің пофессорлық-оқытушылар құрамы мен қызметкерлері «Қазіргі оқытушы мен студенттердің 10 дағдысы» тақырыбындағы тренингке қатысты.
Тренерлер: Ербол Исмаилов (Еуразиялық мамандарды басқару орталығының бас директоры, әлеуметтік еңбек қатынастары саласындағы сарапшы) және Еран Мұстафин (психолог, коуч, бизнес тренер).
Тренинг барысында топпен жұмыс, ақпараттарға талдау жасау, қажеттісін таңдай білу, қорытынды жасау және т.б. бағытталған әдіс-тәсілдер мен ойын элементтері қолданылды.
Ақпараттық профицит (өте көп, артық) кезеңінде ақпараттарды талдау, сыни тұрғыдан ойлау қабілетін жетілдіретін тренингтер жүргізілді.
Қазіргідей үнемі тұрақсыздық кезеңінде жетістікке қалай жетуге болады деген мәселелер талқыланды.