Руководство Университета продолжает работу над повышением компетенций профессорско-преподавательского состава и сотрудников Университета.

Каждую неделю проводятся тренинги.

Сегодняшний тренинг посвящен “Развитию навыков управления проектами".

Тренинг ведет: Дархан Куралханов, выпускник Стэнфордского Университета (США) и МВА INSEAD бизнес школы (Сингапур/Франция), международный опыт работы в таких компаниях как ТИОРКО, СИМЕНС.

На тренинге Дархан делится ключевыми навыками и оптимальными методами управления конкретным проектом.

Управление проектами занимает третье место в пятерке самых востребованных навыков U.S. News and World Report (рейтинг учебных заведений США).

Университет басшылығы оқу орнының профессорлық-оқытушылар құрамы мен қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бағытында жұмыстар ын жалғастыруда.

Әр апта сайын түрлі тақырыпта семинар-тренингтер өткізіп тұрады.

26 қыркүйек күні өткен тренинг  тақырыбы: " Жобаларды басқарудағы дағдыны қалыптастыру".

Тренингті Стэнфорд университетінің (АҚШ) және МВА INSEAD бизнес (Сингапур/Франция) мектебінің түлегі, сонымен бірге ТИОРКО, СИМЕНС компанияларында халықаралық еңбек тәжірибесі мол Дархан Құралханов өткізді.

Дархан тренингте нақты жобаларды тиімді басқару әдістері және негізгі дағдылар туралы ойымен бөлісті.

Жобаларды басқару U.S.News and World Report (АҚШ оқу орнының рейтингісі) сұранысқа ие дағды бестігінде үшінші орын алады.