Бизнес және басқару факультетінің деканы А.Жалгасбаева түлектермен осы жылы дөңгелек үстел басында кездесті.

Мақсаты-жоғары білім беру сапасын арттыру бағытында білім беру бағдарламасының сапасы мен мазмұнын мониторингілеу және талдау. Дөңгелек үстел басында білім беру бағдарламасының сапасы мен мазмұнын түлектердің өздері талқылап, олардың пікірлерін тыңдады. Түлектер өз кезегінде білім беру бағдарламаларының мазмұнын толықтыру бойынша өз ойларын айтып, ұсыныстарын білдірді. Ол сондай-ақ бағдарламаның кейбір артықшылықтарын атап өтті.

Бұл жерде айта кету керек, факультет деканы осы мақсатта жұмыс берушілермен арнайы кездесу өткізіп, білім беру бағдарламасын талқылады. Болашақта айтылған ұсыныстарды ескере отырып, білім беру бағдарламасының сапасын арттыру жоспарлануда.