Қазақстанның мұнайлы астанасында жоғары білімді қалай тегін алуға болады?
Жазбаны сақтаңыз және достарыңызбен бөлісіңіз

С.Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті бакалавриат және магистратураның барлық бағдарламалары бойынша білім алуға гранттар ұсыну арқылы өз студенттеріне қаржылық қолдау көрсетеді.

Мемлекеттік грант
Талапкерлерге мемлекеттік білім грантын тағайындау ҰБТ / КТ балына сәйкес ҚР БҒМ-ң критерийлерімен анықталады.

KAZENERGY гранты
Солтүстік Каспий және Қарашығанақ жобалары шеңберінде бөлінетін жер қойнауын пайдаланушы компаниялар қаражаты есебінен білім беру гранттары жыл сайын конкурстық негізде беріледі (толығырақ сайтта www.kazenergy.com).

Корпоративтік грант
Университет оқу жылы бойы гранттар мен шәкіртақы ұсынатын коммерциялық компаниялармен белсенді ынтымақтастықт
орнатқан.

Ректор гранты / Ішкі грант
Жыл сайын Атырау облысының 10-11 сынып оқушылары арасында университет ұйымдастырған пәндік олимпиада жеңімпаздарына беріледі. Грант барлық оқу мерзіміне беріледі.

Сонымен қатар, университетте коммерциялық негізде оқитын студенттерге оқу ақысын төлеуге қарастырылған жеңілдіктер туралы ережеге сәйкес 15% - дан 100% - ға дейін санаттары бойынша жеңілдіктер беріледі.

Толық ақпаратты біздің ҚАБЫЛДАУ КОМИССИЯСЫНАН төменде көрсетілген байланыстар бойынша алуға болады:8 800 080 88 89
info@aogu.edu.kz
www.aogu.edu.kz

Сізбен бірге ойын ережесін өзгертеміз