«Органикалық заттардың химиялық технологиясы» білім беру бағдарламасының 2 курс студенті Ернар Тналиевтің халықаралық конференциядада жасаған баяндамасы бірінші дәрежелі дипломға ие болды.

Осы жетістікпен Ернарды және ғылыми жетекшілері техника ғылымдарының кандидаты Ф.Қайырлиева мен ХЗОТ ББ жетекшісі, аға оқытушы Н.Қарабасованы құттықтаймыз!

Башқұртстандағы Уфа мемлекеттік мұнай техникалық университеті ұйымдастырған «Ғылым. Технология. Өндіріс-2021» тақырыбындағы халықаралық конференцияда мұнай өңдеу және мұнай химиясы процестерін жетілдіру, мұнай химиясы мен мұнай өңдеудегі ресурс үнемдеу және экологиялық технологиялар туралы бірқатар баяндамалар тыңдалды. Ғылыми жұмысы жоғары бағаға ие болған Ернарға шығармашылық табыс тілейміз!

Жеңіс жалғасын тапсын!