Құрметті студенттер мен қызметкерлер! Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университетінің базасында Тоталь профессорлары қауымдастығының сарапшыларымен бірлесіп «Total Energy Summer School, 2021» курсы ашылатынын хабарлаймыз!

Білім беру курсы 2 тақырып бойынша жүргізіледі.

2021жылдың 15-18 маусым. Тақырыбы: «Well activities including Well Completion & Servicing» -«Ұңғымаға қызмет көрсету және оның аяқталуына дейінгі жұмыстар». 2021жылдың 22-25 маусымы.

Тақырыбы: «Drilling Hazards and Risks Management-Бұрғылау кезіндегі қауіп пен қатерлерді басқару»

Курсқа қатысушылар саны шектеулі, 50 адам ғана қабылданады. Сондықтан асығыңыздар! Аталған курстарға еліміздің техникалық бағыттағы жоғары оқу орындарының студенттері мен магистранттары, тіпті мұнай саласындағы компания қызметкерлері қатысатынын қаперге береміз. Курс тегін. Курсты аяқтаған соң, тыңдаушылар тест сынағын тапсырып, сертификат алады.

Курсқа тіркелу мерзімі:

2021жылдың 5-ші мамырынан бастап. Дедлайн - 31.05.2021

Қатысушылар саны шектеулі! Төменде көрсетілген сілтеме арқылы тіркелуге болады.: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx...