ӨҢІРДЕГІ 30 БОЛАШАҚТЫҚ - ТӘУЕЛСІЗДІКТІҢ 30 ЖЫЛДЫҒЫНА

Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті Тәуелсіздігіміздің 30 жылдығына орай “Өңірдегі 30 Болашақтық - Тәуелсіздіктің 30 жылдығына” атты челлендж жариялайды.

Егер сіз “Болашақ” түлегі болсаңыз және еліміздің өңірлерінің дамуына үлес қосқыңыз келсе немесе түлек ретінде өз аймағыңызда қызмет етіп жатқан болсаңыз, #aoguchallenge, #aogubolashaq, #ӨңіргеҮлес, #Тәуелсіздіктің30жылдығына атты хэштегтермен өзіңіз туралы пост жариялаңыз.

Бұл челлендждің мақсаты - білікті, үздік заманауи үрдістерді меңгерген мамандарды еліміздің өңірлеріне тарту, олардың әлеуетін аймақтардың дамуына тиімді пайдалану, жалпы, еліміздің көркеюіне атсалысуына жұмылдыру.

Осы орайда, біздің есігіміз білімді де білікті, өзіне сенімді, креативті мамандарға әрдайым ашық!

“Үздік Университет - мықты Маман - қуатты Өңір - қуатты Қазақстан”

#aogu #bolashaq #Atyrau #oilandgas