Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университетінің студенттері «KAZENERGY» қауымдастығы мен «Шелл» компаниясы ұйымдастырған байқауға дайындық үстінде. «Student Energy Challenge» инновациялық идеялар байқауына қатысушылар таңдаған тақырыптары бойынша ғылыми жетекшілерімен бірлесіп жұмыс жасауда.

Жастар саясаты және әлеуметтік мәселелер департаменті ұйымдастырған zoom конференциясында «Student Energy Challenge», «Student Digital Fest» байқауының 2020 жылғы жүлдегерлері — департамент жетекші маманы Ерназар Саменов пен команда капитаны Аңсар Сейтжанов өз тәжірибелерімен бөлісті. Жоба төлқұжатын әзірлеу, ақпарат көздерін қолдану, презентация дайындау бойынша студенттерге бағыт-бағдар берді.