Құрметті түлектер! Сіздерді «Мамандықты дұрыс таңдау-келешектің кепілі» тақырыбында ZOOM платформасында өтетін онлайн кездесуге шақырамыз. Өтетін күні: 25.06.2021 ж. Уақыты:16.00 Спикер: Мұнай-газ факультетінің профессоры С.Нұрсұлтанова, доцент Қ.Бекмұханов, Ш.Махамбетова және Г. Әбдешова. Сіздерге еңбек нарығында сұранысқа ие «Мұнай-газ кен орындарын игеру және пайдалану», «Мұнай-газ ұңғымаларын бұрғылау және жөндеу», «Құрылықтағы, теңіздегі мұнай-газ құбырлары мен мұнай-газ қоймаларын жобалау және пайдалану», «Геология және пайдалы қазбалар кенорындарын барлау» білім беру бағдарламасы бойынша толық ақпарат беріледі. Аталған білім беру бағдарламасы бойынша бітірген маман қай салада, қандай компанияларда кім болып қызмет атқара алатындығы туралы да білуге болады. Cілтемесі: https://zoom.us/j/95222968523... Конференция идентификаторы: 952 2296 8523 Код Y8WMvU Қосылған кезде аты-жөніңізді көрсетуіңізді сұраймыз (мектеп, колледж атауы) Конференцияға10 минут бұрын қосылу сұралады.