Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті студенттердің академиялық ұтқырлық, қос дипломды білім беру, оқытушылық қызметке шетелдік ғалымдарды тарту бағдарламаларын тиімді жүргізіп келеді.

«Пайдалы қазба кен орындарын іздеу мен барлау әдістері» пәнінен студенттерге дәріс оқуға г-м.ғ.д., Қазан ғылыми-зерттеу техникалық университетінің профессоры, Ресей жаратылыстану ғылымдары академиясының академигі, Еуропа жер туралы ғылымдар одағының (EGU) мүшесі, Татарстан Республикасы Ғылым академиясының перспективалық зерттеулер институтының жетекші ғылыми қызметкері И.Н.Плотникова шақырылды.

Ғалым университетіміздің Мұнай-газ факультеті студенттері мен магистранттарына бір ай бойына дәріс оқиды.