С.Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университетінде «Petroleum club» және «Bolashaq» қауымдастығының SDG club North Caspian Operating Company (NCOC) басқарушы директоры Оливье Лазармен «Leadership Talks: Olivier Lazare» шеберлік сағаты өтті.

Оливье Лазар – Франция азаматы, ядролық физика саласында PhD ғылыми дәрежесі бар. Shell компаниясында 35 жылдан астам уақыттан бері жұмыс істеп келеді. Жобалау, келісім шарттар мен сатып алуларды, стратегиялар мен жоспарлауды ұйымдастыру, жаңа бизнесті дамыту саласында тәжірибелі маман. Ұлыбритания, Нидерланд, Габон, Бруйне, Оман, Австралия, АҚШ, Ресей, т.б. елдерде жұмыс істеген.

Оливье Лазар шеберлік сағатында тиімді коммуникативтік дағдылар, міндеттер қою және мәселелер шешу, жұмысты жоспарлау және уақытты ұтымды ұйымдастыру секілді көшбасшылық дағдылар мен құзыреттерді дамыту тәжірибесімен бөлісті.

Мұндай кездесулер студенттер үшін өте құнды.