5 маусым - Қазақстанда жалпыхалықтық референдум өтіп жатыр. Еліміздегі басты құжаттың 33 бабына 56 өзгеріс енгізіледі. Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университетінің Азаттық-1 мекен-жайындағы ғимаратында дауыс беру учаскесі орналасқан. Орталық референдум комиссиясы мен басқа да уәкілетті мемлекеттік органдар сайлау заңнамасы нормаларының сақталуын қамтамасыз етті. Университет ұжымы мен білім алушылары бекітілген учаскелерге барып, референдумға жауапкершілікпен қатысуда. Сонымен қатар, бүгін «Болашақ» бағдарламасы аясында білім алып жатқан әріптестеріміз Лондон каласындағы Қазақстан елшілігіне барып, дауыс берді. Еліміз жаңа саяси-экономикалық өзгерістерді сәтті іске асырады деген сенімдеміз. Мықты маман. Өркендеген өңір. Қуатты Қазақстан!