АтМГУ: ҚОС ДИПЛОМДЫ БІЛІМ АЛУ МҮМКІНДІГІ С.Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті базасында И.М.Губкин атындағы Ресей мемлекеттік мұнай және газ университетінің филиалын ашуға байланысты жұмыстар жүріп жатыр. Университетте қазақстандық студенттер «Қос дипломды білім беру» бағдарламасы аясында • Мұнай-газ геологиясы • Мұнай-газ кен орындарын игеру және пайдалану • Мұнай-газ және қайта өңдеу өнімдерін тасымалдау және сақтау нысандарын пайдалану мен қызмет көрсету бағыттары бойынша білім алады. Бағдарлама артықшылықтары: Грант негізінде білім алу; Жоғары білікті профессорлық-оқытушылар құрамы; Халықаралық тәжірибе; Отандық және шетелдік жоғары оқу орындарынан қос диплом алу. И.М.Губкин атындағы Ресей мемлекеттік мұнай және газ университеті - 1930 жылы мұнай-газ бағытына баса назар аударылып құрылған ұлттық зерттеу университеті. Еліміздің игілігіне қызмет еткен бірқатар танымал топ-менеджерлер осы оқу орнының түлегі.