С.Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университетінің басшылығы «First Heartland Jýsan Bank» АҚ Атырау облыстық филиалы директоры Александр Хонмен кездесті.

Кездесу барысында Университет оқытушылары мен қызметкерлеріне жеңілдікпен ипотекалық несие беру мәселесі талқыланды.

Банкпен бұған дейін жасалған келісім аясында Университет студенттері банкте тәжірибеден өтеді, нәтижесінде оларға ынталандыру сыйлықтары табысталады және «First Heartland Jısan Bank» АҚ-да жұмысқа орналасу мүмкіндігіне ие болады.
Университет пен бизнес құрылымдар арасындағы ынтымақтастық желілік өзара әрекет ету кезеңінде «білім-өндіріс-ғылым-бизнес» интеграциясын жүзеге асыруда ғана емес, тұрақты даму мәселелерін шешуде де маңызды рөл атқарады.