С.Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті тағы да "Болашақ" халықаралық бағдарламасының түлегімен толықты. Динара Рысбекова - Ұлыбританиядағы Уорвик атындағы мемлекеттік ғылыми - зерттеу университетінің түлегі.

Динараның түрлі жобаларды басқаруда біршама жетістігі бар. Атап айтқанда "Мисти Қазақстан" Алматы қаласы әкімшілігімен және MIT Американдық университетімен бірлесіп; ERG компаниясымен бірлесіп "Студенттік кәсіпкерліктің экожүйесі";«Entrepreneurship: Made in KZ" Гонконг студенттері үшін жазғы лагерь; "Кемел кәсіпкер" бизнес кейстің республикалық чемпионатын ұйымдастырған.

Сондықтан Динараның студент жастармен жұмыс жасаудағы тәжірибесімен бөлісу мақсатында "С.Өтебаев атындағы АтМГУ" КеАҚ-ң Тәрбие жұмысы мен әлеуметтік мәселелер жөніндегі департамент директоры болып тағайындалды.

Динарағы жаңа орта мен жаңа жұмысына табыс тілейміз!