Академик Шахмардан Есенов атындағы ғылыми-білім беру қоры 27 000 теңгеден 17 студенттік ай сайынғы шәкіртақы беруге конкурс жариялайды.

Бағдарламаға қатысушылар: жаратылыстану, техникалық, медициналық және ақпараттық технологиялар мамандықтары бойынша қазақстандық ЖОО-да бакалавриаттың 2-3 курсында немесе магистратурада 1 жыл және интернатурада 1 жыл оқитын студенттер, 18 жастан жоғары Қазақстан азаматтары.

Грант саны:17

Ш.Есенов атындағы стипендия конкурсына қатысу үшін үміткер:
1. Қордың веб-сайтында - yessenovfoundation.org онлайн-өтінімін толтырыңыз
2. Өтінішке қосымша:
Міндетті құжаттар:
1. Сканерленген жеке куәлік;
2. «Мен Қазақстан ғылымы үшін не істедім және не жасаймын? Сіз үшін не маңызды және не себепті?» тақырыбында эссе (эссе жазбаша түрде ғана ұсынылуы мүмкін);
3. Студенттік транскрипт (GPA 3,0-ден төмен емес), 3,0-ден төмен өтінімдер қарастырылмайды;
4. Магистратура студенттері үшін жоғары білім туралы дипломның көшірмесі (бакалавр, маман);
Қосымша құжаттар:
5. Ғылыми сертификаттар/дипломдар – 2 сертификаттан аспау;
6. Әлеуметтік белсенділік пен волонтерлік қызмет жөніндегі сертификаттар - 3 сертификаттан аспайды *;
7. Жарияланым - 2-ден көп емес басылым *;

* Қор сертификаттардың шектеулі санын қарастыруда. Үміткер оның жетістіктерін жақсы көрсететін сертификаттарды өз бетінше таңдауы керек.

Конкурс шарттарымен толығырақ Ережеде таныса аласыз:

Өтініштерді қабылдау 2021 жылдың 26 ​​ақпанында Нұр-Сұлтан уақыты (GMT + 6) бойынша сағат 15.00-де аяқталады. Белгіленген мерзімнен кейін келіп түскен өтініштер қарастырылмайды.