Қытайда қаңтардың екінші жартысынан ақпанның тоғызына дейін жаңа жыл мерекесі тойланады. «Чуньцзе» - көктемді қарсы алу мейрамы деп аталатын бұл мерекеге Қытай халқы айрықша мән береді.

Бүгін ҚР ҚХР-дың Төтенше және өкілетті елшісі Чжан Сяоның қатысуымен жаңажылдық онлайн-кеш өтті. Мерекелік жиынға Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университетінің жастар саясаты және әлеуметтік мәселелер жөніндегі проректоры Қанат Оразалиев та қатысты.

Қытай мен Қазақстан арасындағы тұрақты және жан-жақты стратегиялық серіктестікті жаңа деңгейге шығару жолындағы жоспарларымен бөліскен елші жаңа жылда табыс тіледі.

Халықаралық байланыстарды нығайтып, университетті интернацияландыру жұмысы осындай іс-шараларға қатысу арқылы да жүзеге асып жатыр.