Colorado School of Mines «Мұнай-газ ісі» мамандығы бойынша «Болашақ» бағдарламасының түлегі С.Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университетінің Ғылыми жұмыс және инновациялар жөніндегі проректоры болып тағайындалды.

Атырау мұнай және газ университеті Ғылыми кеңесінің кезекті отырысында Ғылыми жұмыс және инновация жөніндегі жаңа проректор таныстырылды, бұл лауазымға «Болашақ» бағдарламасының түлегі, Colorado School of Mines, Petroleum Engineering Department (Колорадо тау-кен мектебі, Мұнай инженериясы кафедрасы) Мұрат Сыздықов тағайындалды.

Мұрат соңғы бес жылда Satbayev University «Мұнай инженериясы» кафедрасының меңгерушісі қызметін атқарған. Назарбаев Университетінде, ҚБТУ - да жұмыс істеді.

Мұрат Қанатұлының қызметіне табыс тілейміз.