Осындай тамаша мерекемен Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университетіндегі ғалым қыз-келіншектерді шын жүректен құттықтаймыз!

Бүгінгі таңда арамызда үш ғылым докторы: Гүлзада Тәңірбергенқызы, Дина Мұфтахқызы, Мәншүк Қонысбайқызы және 28 ғылым кандидаты, 3 phd докторант университеттің дамуына өзіндік үлестерін қосып келеді.

Жалпы әлемде соңғы 15 жылда ғылымға қызығатын әйелдердің саны артқан. Ресми статистика мәліметтері бойынша соңғы кездері Қазақстанның жоғарғы оқу орындарында ғылыммен айналысатын студент қыз-келіншектер көбейді.

С.Өтебаев атындағы университетте ғылым саласына қомақты үлес қосып келе жатқан қыз-келіншектерді бүгінгі тамаша мерекемен құттықтай отырып, шығармашылық табыс, еңбектеріне жеміс тілейміз.