AOGU. EDU.KZ «Мұнай-газ саласы және ІТ. Мұнайлы астанадағы жоғары білім» вебинарына шақырады. Уақыты: 01/04/2021 г. 15.00 (Атырау уақытымен)

Спикер: Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті Ақпараттық технологиялар факультеті деканы Фуад Гаджиев

Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті Ақпараттық технологиялар факультеті заманауи нарық пен кәсіби талаптарды ескере отырып, ақпараттық және автоматтандырылған жүйелерді жобалау, әзірлеу, енгізу, сүйемелдеу салаларында халықаралық деңгейдегі жоғары білікті мамандарды даярлайды.

Конференцияға қосылу үшін сілтеме: Zoom https://zoom.us/j/97295353656... Идентификатор: 972 9535 3656 Код: 2021 Қосылған кезде аты-жөніңізді көрсетуіңізді сұраймыз/ Мектеп/өңір атауы

Конференция басталмастан 15-25 минут бұрын қосылу керек.