Құрметті талапкер!

Егер бағдарламашы, ақпараттық қауіпсіздік жөніндегі маман және басқа да ІТ саласына қатысты мамандыққа қызығушылығың болса, IT-мансабыңды С.Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университетімен бірге бастауға шақырамыз.

Ақпараттық технологиялар (немесе IT, Information Technology) - әлемдік экономиканың ең қарқынды дамып келе жатқан саласы.

Бүгінгі таңда ақпараттық технологиялар мамандары жұмыс істемейтін бірде-бір сала жоқ: статистиканы жинау және талдау, ақпаратты жылдам беру әр салада сапалы өзгерістерге жол ашты.

Ақпараттық технологиялардың қайда және қалай қолданылатынын нақты білгіңіз келсе, бүгін біздің тікелей эфирімізге қосылыңыз

15.00 (Атырау уақытымен)

Facebook @aogu.edu.kz

Ақпараттық технологиялар факультетінің деканы Фуад Асланович Гаджиев (Фуад Бей) #LIVE эфирінің спикері болады.

Ойын ережесін бірге өзгертеміз!