Геолог мамандығы қай кезде де сұранысқа ие.

Университеттегі 6В07201 «Геология және мұнай-газ кен орындарын барлау» білім беру бағдарламасы ел экономикасының дамуына ерекше үлес қосатын кәсіпорындар мен нарықтық құрылымдарға мұнай геологиясы саласындағы жоғары білікті бакалаврларды даярлауға бағытталған. Оқуға түсу үшін емтихан тапсырылатын пәндер: математика және физика

Оқу мерзімі:

орта білім негізінде 3 немесе 4 жыл,

техникалық және кәсіптік білім негізінде 2 жыл,

жоғары білім негізінде 1-1,5 жыл

Бағдарлама түлегі геолог-техник, инженер-геолог, инженер-дизайнер бола алады. Далалық геологиялық бақылаулар мен өлшемдерді заманауи техникалық құралдарды қолдана отырып жұмыс жүргізетін маман; геологиялық қорды, геофизикалық, геохимиялық, гидрогеологиялық деректерді жинау және өңдеу кезінде; заманауи ақпараттық технологияларды қолдана отырып, геологиялық және геофизикалық деректерді түсіндіру; карталарды, сызбаларды, бөлімдерді, кестелерді, графиктерді, басқа да құжаттарды дайындай алатын маман болады.

Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті геолог мамандарын даярлайтын еліміздегі бірден-бір жоғары оқу орны. Болашаққа бізбен бірге барыңыз!