Жоғары білім беру сапасын дамыту және халықаралық тәжірибені қолдану мақсатында
Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университетінің «Органикалық заттардың химиялық технологиясы» білім беру бағдарламасы бойынша білім алушыларына Гилян университетінің «Полимер инженериясы» кафедрасының профессоры Вахид Моттагхиталаб 1 ай бойы дәріс оқиды.

Ғалым «Органикалық қосылыстардың химиялық технологиясы», «Инженерлік,өңдеу және құрылыс салалары», «Инженерия және инженерлік іс» тақырыптары бойынша халықаралық деңгейдегі ғылыми жаңалықтармен бөліседі.

Университетке шетелдік ғалымдарды тарту жұмыстары халықаралық ынтымақтастық процесінде және алдын-ала келісім негізінде қажеттілікке сәйкес жүргізіледі.

Шетелдік ғалымдардың сапарлары ғылыми және білім беру ынтымақтастығы үшін базаны қалыптастыруға ықпал ететініне сенім білдіреміз.