С.Өтебаев атындағы АтМГУ ҚР көрнекті мұнайшысы және мемлекет қайраткері Нұрлан Өтепұлы Балғымбаев атындағы атаулы шәкіртақыны тағайындау мақсатында студенттер арасында байқау жариялайды.

20 қарашада Нұрлан Өтепұлы Балғымбаев 74 жасқа толар еді. Нұрлан Өтепұлы мемлекеттік басқару мен экономикадағы ірі қайраткер ретінде еліміздің мұнай-газ саласының дамуы мен қалыптасуына үлкен үлес қосты, өзінің барлық білімі мен тәжірибесін Қазақстанның өркендеуіне арнады.

Университет студенттерге атаулы стипендияларды табыс етудің игі дәстүрін жалғастыруда, оның мақсаты: біздің студенттердің оқу, ғылыми және шығармашылық қызметін көтермелеу болып табылады.

Байқауға қатысуға ниет білдіргендер төмендегі сілтеме бойынша сауалнаманы толтыру қажет.

Эссе тақырыбы:
1. Болашақ - білімде.
2. АтМГУ: арманға бір қадам.
3.Тәуелсіздік - ел тұғыры. 4.Тәуелсіздік - жастар көзімен.
5. Ер есімі - ел есінде ( Н.Ө.Балғымбаев туралы)

Университеттік жобалар бойынша анықтама алу үшін 10 ғимараттың 406 кабинетіне хабарласыңыз.

Байқауға материалдарды тапсыру уақыты:
2021 жылдың 18 қарашасына дейін