Қазақстан Респбуликасы Білім және ғылым министрлігі «2021 жылға арналған жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының оқытушылық қызметіне шетелдік ғалымдарды тарту» бағдарламасы бойынша С.Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ универсиеті ең озық шетел ғалымдарына шақыру тапсырысымен қызметтестік шарт шеңберінде презентациялар, дәрістерді және ғылыми семинарларды өткізу үшін шетелдік ғалымдар шақырылғанын алдында хабарлаған болатынбыз.

2021 жылдың 24 қарашасынан бастап «Бизнесті жоспарлау» курсы бойынша Ресейдің Г.В.Плеханов атындағы университетінің профессоры, э. ғ. д. Павел Терелянский Бизнес-мектептің студенттері мен профессорлық-оқытушыларына дәріс өткізіп жатыр.

П.В.Терелянский факультетте ашық дәрістер, семинарлық сабақтар студенттерге, магистранттар мен факультет оқытушылары үшін бірқатар оқыту семинарларын өткізеді.