С.Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті - UniCEN Орталық Азия жоғары оқу орындары арасындағы ынтымақтастықты кеңейтуге арналған халықаралық бағдарламаның серіктесі. АтМГУ оқытушылары осы бағдарлама аясында «Modernizing Curriculum towards the Goals of UN SDGs for Central Asian Universities–Climate Action and Sustainability Development» жобасын іске асыруға қатысады. Бұл жоба Орталық Азиядағы университеттер үшін БҰҰ Тұрақты даму мақсаттарына оқу жоспарын модернизациялауды қамтиды. Жоба үйлестірушісі - Pace University-New York, USA Қатысушылар: Қазақстан, Қырғызстан, Өзбекстан, Тәжікстан мемлекеттерінің жоғары оқу орындары. Осындай ірі жобаны жүзеге асыруға біздің университет оқытушылары да қатысады. Әріптестеріміз - International Оffice жетекшісі Алмагүл Тұрдағалиева, биология ғылымдарының кандидаты, қолданбалы экология магистрі Жанар Шайдуллинаға сәттілік тілейміз!