Қазақстан Республикасында коронавирустық инфекцияның пайда болуы мен таралуының алдын алу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның 2020 жылғы 20 желтоқсандағы шешімі және Қазақстан Республикасы Бас мемлекеттік санитарлық дәрігерінің 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №68 қаулысы негізінде университет басшылығы шешім қабылдады:

1) Бакалавриаттың 1 курс студенттерін биылғы оқу жылының көктемгі семестрінде аралас оқыту форматына көшіруге;
2) биылғы оқу жылының көктемгі семестрінде бакалавриаттың бітіруші курсының студенттерін (бизнес және менеджмент, ақпараттық-коммуникациялық технологиялар бағыттарын қоспағанда, барлық бағдарламалар бойынша) аралас оқыту форматына ауыстыруға;

Бакалавриаттың 2-3 курсында, магистратурада оқитындар мен «Бизнес және менеджмент», «Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар» бағыттарының бітіруші курстары үшін оқыту формасы бұрынғыдай - онлайн режимінде қалады.

Аралас оқыту форматында дәрістер онлайн режимінде өтеді, оффлайн режиміндегі практикалық жаттығулар (университетте) кесте бойынша болады.

Университет тарапынан санитарлық-эпидемиологиялық талаптарды қамтамасыз ету үшін қажетті жағдайлар жасалады: оқу аудиториялары үнемі желдетіледі және жалпыға ортақ қолданылатын жабдықтар дезинфекцияланады.

Студенттер мен оқытушылар сақтау керек: әлеуметтік ара қашықтық; тамақтану бөлімшелеріндегі, кітапханалардағы және студенттер тұратын басқа орындардағы санитарлық-эпидемиологиялық талаптар; міндетті маска режимі.

Қосымша ақпарат алу үшін кураторға немесе факультет деканатына хабарласыңыз. Жатақханаға тіркелу үшін мына сілтеме бойынша өтініш қалдыра аласыз:

(қазақ тілінде) https://docs.google.com/forms/d/1FDoEAbEqQ78I650ifG0cfM32Uflnx_gginMeQSxKnrE/edit

(на русском языке)